ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! З 02 ЛИСТОПАДА ПРАЦЮЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНТАКТ-ЦЕНТР МОЗ ІЗ ПРОТИДІЇ ПОШИРЕННЮ COVID-19

З метою протидії поширенню гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в Україні створений всеукраїнський контакт-центр МОЗ. Відтак, зателефонувавши за номером 0-800-60-20-19, кожен громадянин може отримати офіційну та вичерпну інформацію з усіх питань щодо COVID-19.

До роботи контакт-центру буде задіяно 150 операторів. Якщо їм необхідно буде уточнити інформацію, – таке звернення вони реєструють у відповідній CRM-системі, яка автоматично надсилатиме його на розгляд до центрального чи місцевого органу влади відповідно до компетенції. А після отримання необхідної інформації оператори зв’язуються із заявником, щоб її озвучити.

Такий алгоритм роботи пов’язаний передусім з тим, що продовжує зростати кількість нових хворих, – осіб, які потребують швидких та надійних відповідей на питання щодо проведення безкоштовного тестування, надання невідкладної допомоги або ж забезпечення ранньої самоізоляції з моменту виявлення перших симптомів тощо.