Лугинський район, Житомирська область

Звіт селищного голови

ШАНОВНА ГРОМАДА!

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в слуханні звіту селищного голови Мельника Петра Івановича про роботу селищної ради та її виконавчих органів за 2018 рік.

Відповідно до пункту 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищний голова не рідше одного разу  на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою.

Презентація звіту селищного голови відбудеться 01 березня 2019 року о 11 -00 в приміщенні Будинку дитячої творчості.

Ви маєте нагоду ознайомитися з результатами роботи за звітний період, планами і перспективами, а також задати питання і висловити пропозиції, поспілкуватися з селищним головою та представниками аппарату селищної ради у формі відкритого діалогу.

Чекаємо на зустріч з Вами!

Виконавчий комітет селищної ради