Лугинський район, Житомирська область

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення проекту рішення  Лугинської селищної  ради «Про внесення змін до рішення селищної ради  від 27.06.2018 № 411 «Про встановлення  місцевих податків і зборів на 2019 рік»

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб виконавчий комітет  селищної  ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення  Лугинської селищної  ради «Про внесення змін до рішення селищної ради  від 27.06.2018 № 411 «Про встановлення  місцевих податків і зборів на 2019 рік».

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення приймаються в  письмовій  формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань на протязі одного місяця з дня його оприлюднення за адресою: Лугинська селищна рада, вул. М.Грушевського, 2а, смт Лугини, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11301,  на електронну адресу - lug-sel-rada@ukr.net.